Dogsee-Chew-wegetariańskie-przysmaki-dla-psów

 

Dogsee Chew wegetariańskie przysmaki dla psów z mleka jaków

Dogsee Chew- z samego serca Himalajów, wykonane z sera z mleka jaka.

Batonik sprawi, że Twój pies będzie silniejszy, a także zadba o zdrowie jego zębów, piękną sierść i do tego nie zawiera tłuszczu.

 Chrupiące i miękkie

 

1.Zrobione z mleka Jaka z Himalajów

Jaki żyją tylko w Himalajach, na wysokości około 3000 metrów nad poziomem morza, produkują mleko o wysokich wartościach odżywczych. Jaki pasą się na niezanieczyszczonych łąkach, pełnych ziół i piją krystaliczną wodę z Himalajów. Ser wytwarzany z tego mleka, znany również jako Churpi, jest zbierany przez lokalnych hodowców Jaków i charakteryzuje się wysoką zawartością białka, wapnia, aminokwasów i kwasów omega-3.

2.Ręcznie robione, nie produkowane masowo

To tradycyjna receptura z Himalajów, którą zachował Dogsee Chew. Nieskażone współczesnymi konserwantami, batoniki Dogsee Chew Bars są w 100% naturalnym przysmakiem, przygotowywanym w procesie gotowania i mieszania mleka .

3. Suszone do perfekcji

Po wieloletnich doświadczeniach i obserwacji kierunków wiatru, hodowcy jaków opracowali specjalną metodę suszenia - ser jest suszony w najbardziej optymalnych warunkach atmosferycznych przez 28 dni, aż do uzyskania odpowiedniej konsystencji i twardości, co pozwala wzmocnić jego smak.

4.Starannie wykończone i wyprodukowane

Oferujemy 100% naturalne, bezzbożowe przysmaki Dogsee Chew, które produkowane są z miłością przez 7000 himalajskich rolników.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl